ÇALIŞMA SÜRESİ HESAPLAMA

İşletmeniz için İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelinin çalışan sayınıza göre ayda kaç saat hizmet vermesi gerektiğini öğrenmek için hesaplama aracımızı kullanın.

Devamı

İŞYERİ TEHLİKE
SINIFLARI

Tehlike sınıfı, Bakanlığın yayınladığı tehlike sınıfları tebliğine göre belirlenmektedir. İşyeri tehlike sınıfları listesi içinde kodunuzu aratarak tehlike sınıfınızı öğrenebilirsiniz.

Devamı

HİZMET TALEP,
FORMU

İş güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, iş güvenliği danışmanlık, risk analizi, OSGB hizmetleri, ölçüm hizmetleri alanlarında hizmet talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

HAKKIMIZDA

Temelleri 2012’de atılan şirketimiz resmi olarak Temmuz 2014’de kurulmuştur. Kasım 2014 tarihinden itibaren TETKİK İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir. İSG Alanında tüm bileşenleri ile Güçlü bir Marka olma hedefi ile yolumuza devam etmekteyiz. Eğitimli, Tecrübeli ve Mutlu kadromuz ile, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Kaliteli iş üreten çözüm ortağı olma vizyonu ve İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün tüm bileşenleri ile birlikte çok güçlü bir Marka olabilme misyonu ile hareket etmekteyiz.

Devamı

TETKİK OSGB KATALOG

Kataloğumuzu online olarak görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Hizmet Verdiğimiz İller

Başta İzmir ve İstanbul olmak üzere Aydın, Manisa, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova illerinde de kaliteli hizmet almanız için varız.
Top