HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Temelleri 2012’de atılan şirketimiz resmi olarak Temmuz 2014’de kurulmuştur. Kasım 2014 tarihinden itibaren TETKİK İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir. İSG Alanında tüm bileşenleri ile GÜÇLÜ bir MARKA olma HEDEFİ ile yolumuza devam etmekteyiz. EĞİTİMLİ, TECRÜBELİ ve MUTLU KADROSU ile, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında KALİTELİ İŞ ÜRETEN çözüm ortağı olma vizyonu ve İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe tüm bileşenleri ile birlikte ÇOK GÜÇLÜ bir MARKA olabilme misyonu ile hareket etmekteyiz. TETKİK OSGB 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında alanında deneyimli A, B ve C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları ve tecrübeli sağlık personelleri ile ekip çalışmasını benimsemiş, sizlere en iyi şekilde İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Danışmanlık OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

TETKİK OSGB olarak tecrübeli ve proaktif (önleyici) yaklaşımı ilke edinmiş İSG Uzmanlarımız, İşyeri Hekimlerimiz, Yardımcı Sağlık Personellerimiz ve Müşteri İlişkileri Koordinatörümüz ile hizmetinizdeyiz. TETKİK ORTAK SAĞLIK ve GÜVENLİK BİRİMİNİN EĞİTİMLERİ ile personellerinizin motivasyonları, kendilerine güvenleri ve performansları artacak, bu da firmanızın verimliliğini arttıracaktır.

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ
ETİK: Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

KALİTE: Kalite anlayışımızın yalnızca yaptığımız hizmetlerde değil; yönetim, çalışanlar ve şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

GÜVEN: Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

ŞİRKET MOTTOMUZ
mutlu ÇALIŞAN… / mutlu İŞVEREN…

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

İş Sağlığı ve Güvenliği sektörü içerisinde tüm bileşenleri ile birlikte çok GÜÇLÜ bir MARKA olabilmek.

Devamı
VİZYONUMUZ

Eğitimli, tecrübeli ve mutlu kadrosu ile iş sağlığı ve güvenliği alanında kaliteli iş üreten çözüm ortağınız olacağız.

Devamı

YETKİ BELGELERİMİZ

Top